KURUMSAL

 

 

Son Haberler

İpekyüz Elektrik, Yeni Adresinde
İpekyüz Elektrik, "Yenişehir Mah. Batman Üniversitesi Bulv. İpekyüz Sitesi No:17A/2, 72060, BATMAN/MERKEZ" yeni adresinde hizmet verecek. Detaylar »

 

İpekyüz Elektrik TGRT EU'da
İpekyüz Elektrik TGRT'nin "Sektörün Yıldızları" adlı TV programına konuk oldu. Detaylar »

 

Tüm Haberler »

Kurumsal

İPEKYÜZ ELEKTRİK, Elektrik sektöründe taahhüt, proje ve danışmanlık alanlarında hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.

İPEKYÜZ ELEKTRİK, Türkiye’de kabul edilen yenilebilir enerji kanunlarla birlikte güneş enerjinden elektrik üretmek ekonomik acıdan çok cazip olmuş; özel sermaye ve kamusal kuruluşların bununla ilgileri her geçen gün artmaktadır.  İpekyüz Elektrik, bu faktörleri göz önüne alarak; solar enerji sektöründe hizmetler vermeye karar vermiştir.

İPEKYÜZ ELEKTRİK, Müşterilerinin ihtiyacı olan ürün ve işçilik kalitesi ile birlikte ekonomik çözümler üretmekte ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İPEKYÜZ ELEKTRİK, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Gelecekteki hedeflerine ulaşmak için müşteri memnuniyeti ile kaliteli hizmet vermeyi " İLKE " edinmiştir.